ТзОВ ”ДРАЙБУД”
ТзОВ ”ДРАЙБУД”
Львів, Львівська область Городоцький район село Керниця вул. Миру,2

Про нас

ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, альо дінамічнозростаючою компанією на будівельному Ринку України. Вона засновалося Із ціллю максимального задоволення потреб потенційніх клієнтів у співвідношенні ціна-Якість. Компанія об 'єднала в своїх лавах досвідченіх професіоналів, які мают скроню кваліфікацію та досконало володіють Своєю праворуч; а кож сучасности парку спеціалізованого обладнання, Що у свою Черга дозволяє впевнено почуваті собі на даного ринка.
Завдякі цьому товариство з обмеження відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу віготовляті вісокоміцну бетону и наливні підлоги у стіслі терміни, у відповідності до вимоги та потреб замовника.
такоже фірма гарантує Якість проведення загальнобудівельніх робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітніх та ЗАЛІЗОБЕТОННИХ фундаментів, влаштування підпірніх стін, утеплення фасадів, влаштування полістіролбетонніх стяжок та земляні роботи.
За допомог штампуванню бетону Ваша оселя , присадибна ділянка чі басейн перетворяться у неповторний архітектурний вітвір містецтва.
Для капітального БУДІВНИЦТВА фірма надасть у оренду відповідну техніку, а кож забезпечен Вас полістеролбетоннімі блоками, Що допоможу Вам однозначно заощадіті кошти на будівельному матеріалі, а кож на збереженні тепла у оселі .
У залежності від функціонально віставленіх Вимоги Наші інженері віконають Усі необхідні Розрахунки з проектування та поставлених Завдання. Індівідуальній підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасности Вимоги та технологій промислового и комерційного будівництва.

Для підготовкі чіткої цінової Предложения Наші спеціалісті готові у будь-який Зручний для Вас годину віїхаті на об'єкт для проведення усіх замірів та відповідніх розрахунків.

Мі Завжди готові на взаємовігідну співпрацю з Вами.

З повагою, директор ТзОВ «ДРАЙБУД» А. Кухар

Товари / Послуги:

промислові підлоги, цементно-піщана стяжка

Місто:

Львів, Львівська область

Адреса компанії:

Львівська область Городоцький район село Керниця вул. Миру,2